Cangle za zanoktice

Profesionalni manikir i pedikir bilo da se radio o kezmetičkom ili medicinskom tretmanu mora se obavljati specijalnim instrumentima- klješta, makaze ili cangle za nokte i zanoktice. Cangle za zanoktice tj cangle za manikir Sölingen su neophodne u manikir tretmanima. Solingen cangle nemačkog kvaliteta mogu se sterilisati u rasvoru i u UV sterilizatoru. Cangle za zanoktice i cangle za nokte pomažu u tretmanima nege noktiju.

U Karika Groupu možete pornaći cangle različitih debljina od 3mm,4mm, 5mm, 6mm kao i cangle za zanoktice super tanke. Cangle za zanoktice Solingen su izrađene od inoksa, nerđajućeg čelika, a u našoj ponudi imate i cangle od nikla. Da bi se manikir obavio profesionalno i uz punu bezbednost neophodna je sterilizacija samih instrumenata koju možete obaviti Ylas KONCENTRATom za sterilizaciju instrumenata.
Da bi se uspešno obavio manikir ili pedikir tretman pored cangli neophodne su i turpije, gurači, makazice i grickalice , lakovi za negu kao i lakovi u boji